Høgskulen på Vestlandet

From its-wiki.no

Jump to: navigation, search

Høgskulen på Vestlandet

float
upload Høgskulen på Vestlandet.png to see your logo
Web:
Keywords:

this page was created by Form:Partner, and can be edited by Special:FormEdit/Partner/Høgskulen på Vestlandet


Members from Høgskulen på Vestlandet

Avatar.jpg Anders Gaustad
e: andergau@ifi.uio.no
p:
m:
LinkedIN:
Avatar.jpg Andreas Thuen
e: andreasthuen@gmail.com
p:
m:
LinkedIN:
Avatar.jpg Bjørn Olufsen
e: bjorol@ifi.uio.no
p:
m:
LinkedIN:
Avatar.jpg Carsten Gunnar Helgesen
e:
p:
m:
LinkedIN:
Christine Askeland Thuen.jpg Christine Askeland Thuen
e: christine.askeland.thuen@stud.hib.no
p:
m:
LinkedIN:
Dag Ove Eggum.jpg Dag Ove Eggum
e: dag@eggum.net
p:
m:
LinkedIN:
Avatar.jpg Espen Nilsen
e: espen@unik.no
p:
m:
LinkedIN:
Avatar.jpg Espen Steine
e: espen_d_s@msn.com
p:
m:
LinkedIN:
Avatar.jpg Fredrik Kvist
e: frkvist@hotmail.com
p:
m:
LinkedIN:
Avatar.jpg Geir Roar Bakken
e: geirbakken@gmail.com
p:
m: +47-450-39-430
LinkedIN:
Hege Flokketveit Kvalheim.jpg Hege Flokketveit Kvalheim
e: hege.flokketveit.kvalheim@stud.hib.no
p:
m:
LinkedIN:
Avatar.jpg Jan Egil Vestbø
e: janegilv@gmail.com
p:
m:
LinkedIN:
Joachim Tingvold.jpg Joachim Tingvold
e: joachim@tingvold.com
p:
m:
LinkedIN:
Avatar.jpg Kari Ludvigsen
e:
p:
m:
LinkedIN:
Knut Øvsthus.jpg Knut Øvsthus
e: Knut.Ovsthus@hvl.no
p: +47-55587234
m: +47-45039317
LinkedIN:
Avatar.jpg Kristin Ran Choi Hinna
e: Kristin.Ran.Choi.Hinna@hib.no
p: +47-5558-5940
m:
LinkedIN:
Avatar.jpg Magnus Lervåg
e: mlervaag@gmail.com
p:
m:
LinkedIN:
Avatar.jpg Mathias Utgård
e: mathias.utgard@hvl.no
p:
m: +474129-6471
LinkedIN:
Avatar.jpg Robin Garen Aaberg
e:
p:
m:
LinkedIN:
Avatar.jpg Simen Hammerseth
e: simen.hammerseth@gmail.com
p:
m:
LinkedIN:
Avatar.jpg Simon Vedel Johansen
e: simonvj88@gmail.com
p:
m:
LinkedIN:
Thomas Aasebø.jpg Thomas Aasebø
e: thaa@hib.no
p:
m:
LinkedIN:
Avatar.jpg Thomas Fagerland Wiig
e: thomas_wiig@hotmail.com
p:
m:
LinkedIN:
Avatar.jpg Tormod Vaular
e: tormodvaular@gmail.com
p:
m:
LinkedIN:
Avatar.jpg Vibeke Vågenes
e:
p:
m:
LinkedIN:
Øystein Taskjelle.jpg Øystein Taskjelle
e: taskjelle@gmail.com
p:
m:
LinkedIN: